• Новак
Слушалките за дигитални серии на Plantronic EncorePro HW520D

Слушалките за дигитални серии на Plantronic EncorePro HW520D

Rating 
DEN 1336.00

Достапност
Достапно за нарачка

Дел 203192-01 Plantronics HW520 D слушалки Само слушалки за дигитални серии на Plantronics. Работи со USB -кабелот на Plantronic DA90 - набавете D90 одделно. Дел 203192-01 Plantronics HW520 D слушалки. Само слушалки за дигитални серии на Plantronics. Работи со USB -кабелот на Plantronic DA90 - набавете D90 одделно. Овој пред-сопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за да работи и да изгледа како ново. Како производот станува дел од обновениот, вашата дестинација за пред-сопственост, реновирани производи : клиент купува нов производ и го враќа или го тргува за понов или различен модел. Тој производ е прегледан и тестиран за да работи и да изгледа како нов од -квалифицирани добавувачи. Потоа, производот се продава како обновен производ на. Ако не се задоволни од набавката, обновените производи имаат право на замена или поврат според обновената гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат