• Новак
Кутија за боксерски бран за Aldlocube M5 S - кадифена торбичка, мека велурна ткаенина торба ракав со влечење за Aldlocube M5 S - Jet Black

Кутија за боксерски бран за Aldlocube M5 S - кадифена торбичка, мека велурна ткаенина торба ракав со влечење за Aldlocube M5 S - Jet

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

? [Мека и кадифена] Оваа мека кадифена торбичка е нежна на допир и лесна на очите ? [Удобно] Лизгајте го вашиот M5 S внатре за лесна и стилска опција за транспорт. Внатрешната мека постава го галеше вашиот уред и го штити од какви било гребнатини. ? [Врвно затворање] користи едноставно затворање на кука и заклучување за едноставна работа и лесен пристап. ? [Висок квалитет] Направено со најмеки и најквалитетни материјали за ткаенини, кадифената торбичка е сигурна дека ќе ве молам!. ? [Едноставна торбичка] Нема потреба од комплицирани токи или клапи, кадифената торбичка работи како мека торба за да го носи вашиот M5 S каде и да одите!. ? [Мека и кадифена] Оваа мека кадифена торбичка е нежна на допир и лесна на очите. ? [Удобно] Лизгајте го вашиот M5 S внатре за лесна и стилска опција за транспорт. Внатрешната мека постава го галеше вашиот уред и го штити од какви било гребнатини. ? [Врвно затворање] користи едноставно затворање на кука и заклучување за едноставна работа и лесен пристап. ? [Висок квалитет] Направено со најмеки и најквалитетни материјали за ткаенини, кадифената торбичка е сигурна дека ќе ве молам!. ? [Едноставна торбичка] Нема потреба од комплицирани токи или клапи, кадифената торбичка работи како мека торба за да го носи вашиот M5 S каде и да одите!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат