• Новак
24 компјутери Велигденски торбички со прицврстувачи со влечење 4 x 6 инчи Велигденски третирани вреќи торби Масовно зајаче торба за зајаци за зајаци за зајаче за зај?

24 компјутери Велигденски торбички со прицврстувачи со влечење 4 x 6 инчи Велигденски третирани вреќи торби Масовно зајаче торба за

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Доволни торби за завиткување на Велигден : Пакетот содржи 24 парчиња велигденски торбички со бурлап во 6 различни стилови, 4 за секој, и се совпаѓаат со околу 10,9 јажиња за запечатување; Избраните стилови и богатите количини се соодветни за вашата дневна или партиска употреба Правилна големина : Нашите вреќи за прицврстување со мерка за влечење околу 6 x 4 инчи/ 15 x 10 см, погодни за да ги чувате повеќето видови на мали велигденски подароци, како бонбони, играчки, колачиња, чоколади и така натаму. Услуги и еднократно : Направено од квалитетен материјал за прицврстување, нашите торби за забава на Bunny се лесни и цврсти без да покажат лесно абење и солза, ќе ви трае низ многу велигденски забави или празници. Симпатична дизајн : Овие мали велигденски торби за подароци се отпечатени со разновидни слатки изрази и можат да бидат запечатени со јажиња за да се создаде форма на ушите на зајаче, создавајќи силна фестивалска атмосфера за вашиот Велигден. Широк спектар на употреба : Оваа велигденска торба за вреќа со бура е идеална за разни дневни или значајни прилики, како Велигден, свадби, пролетни забави, забави за животни, годишнини, родендени, тушеви за бебиња, карневали, итн.; Тие се исто така одлични за употреба како дневни кеси за складирање за да ви помогнат да организирате мали предмети. Доволни торби за завиткување на Велигден : Пакетот содржи 24 парчиња велигденски торбички со бурлап во 6 различни стилови, 4 за секој, и се совпаѓаат со околу 10,9 јажиња за запечатување; Избраните стилови и богатите количини се соодветни за вашата дневна или партиска употреба. Правилна големина : Нашите вреќи за прицврстување со мерка за влечење околу 6 x 4 инчи/ 15 x 10 см, погодни за да ги чувате повеќето видови на мали велигденски подароци, како бонбони, играчки, колачиња, чоколади и така натаму. Услуги и еднократно : Направено од квалитетен материјал за прицврстување, нашите торби за забава на Bunny се лесни и цврсти без да покажат лесно абење и солза, ќе ви трае низ многу велигденски забави или празници. Симпатична дизајн : Овие мали велигденски торби за подароци се отпечатени со разновидни слатки изрази и можат да бидат запечатени со јажиња за да се создаде форма на ушите на зајаче, создавајќи силна фестивалска атмосфера за вашиот Велигден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат