• Новак
Kukixo Проширувачки плакарот со тешки пречки Извлечете шипка, метална плакарот за влечење, шипка за плакари, прачки за плакари за висечка облека, извадете ја плакарот

Kukixo Проширувачки плакарот со тешки пречки Извлечете шипка, метална плакарот за влечење, шипка за плакари, прачки за плакари за висечка

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

【Метална шипка за плакари што може да се прошири】 Конструирана со рамка за алуминиумска легура со тешки мерачи, која обезбедува и трајност и елеганција на вашиот систем за организација на плакари Сè уште работи стабилно по десетици илјади тестови за притискање и влечење, траен и долг животен век, оптоварување 35kg/77 bs. 【Телескопски извлечете дизајн】 Облеки за облеки за гардероби и садови, може да се турка и да се повлече. Секоја шипка за влечење на кабинетот може да работи независно без мешање, погодна за употреба во гардероби и плакарот за одлично решение за складирање на заштеда на простор, исто така, работи добро под работни плочки и во кујни или бањи за шини за пешкири. 【Организатор на гардероба за заштеда на вселената】 Ова е мултифункционална железница за облека што може да виси облека, врски, марами, не само панталони. Тоа е максимално користење на просторот, така што ќе заштеди доволно простор за други намени. 【Мултифункционален плакарот за плакари】 Телескопска железница за влечење на шини, патека за лизгање. Можете да ја извадите шината за облека за да можете да ја видите облеката на прв поглед, поудобно е да земете облека. 【Лесно за инсталирање】 Секој може да го стори тоа лесно, само инсталирајте ги завртките и усогласете го декоративниот капак со дупките за монтирање на шината. 【Метална шипка за плакари што може да се прошири】 Конструирана со рамка за алуминиумска легура со тешки мерачи, која обезбедува и трајност и елеганција на вашиот систем за организација на плакари. Сè уште работи стабилно по десетици илјади тестови за притискање и влечење, траен и долг животен век, оптоварување 35kg/77 bs. 【Телескопски извлечете дизајн】 Облеки за облеки за гардероби и садови, може да се турка и да се повлече. Секоја шипка за влечење на кабинетот може да работи независно без мешање, погодна за употреба во гардероби и плакарот за одлично решение за складирање на заштеда на простор, исто така, работи добро под работни плочки и во кујни или бањи за шини за пешкири. 【Организатор на гардероба за заштеда на вселената】 Ова е мултифункционална железница за облека што може да виси облека, врски, марами, не само панталони. Тоа е максимално користење на просторот, така што ќе заштеди доволно простор за други намени. 【Мултифункционален плакарот за плакари】 Телескопска железница за влечење на шини, патека за лизгање. Можете да ја извадите шината за облека за да можете да ја видите облеката на прв поглед, поудобно е да земете облека. 【Лесно за инсталирање】 Секој може да го стори тоа лесно, само инсталирајте ги завртките и усогласете го декоративниот капак со дупките за монтирање на шината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат