• Новак
Youenge Portable Anti-Age Machine 3 Касети 10000 снимки за отстранување на брчки

Youenge Portable Anti-Age Machine 3 Касети 10000 снимки за отстранување на брчки

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

★ 【Преглед на производот】 Машината на лицето Youenge има ефект на затегнување на лицето и одложување на стареењето ★ 【Пред да користите】 Ве молиме, додадете вода на секоја кертриџ. Белешка : Машината мора да се користи со гелите. ★ 【Делови】 Овој производ доаѓа стандарден со 3 касети (1,5мм / 3,0мм / 4,5мм), секој со 10,000 снимки. ★ 【Услуга за квалитет】 Нашите производи обезбедуваат една година гаранција. Ако имате какви било проблеми со купувањето или употребата, секогаш можете да испратите порака до нашиот тим за услуги и ние со задоволство ќе ви помогнеме.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат