• Новак
Liruxun Super силна вшмукувачка чаша за метри држач за метла, монтиран држач за складирање на држачи за градинарски решетки

Liruxun Super силна вшмукувачка чаша за метри држач за метла, монтиран држач за складирање на држачи за градинарски решетки

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Јасен аранжман на опрема и алатки за домаќинства и градина Супер силна вшмукувачка чаша за метли држач за метли, монтиран држач за складирање на држачи за складирање. Има широк спектар на алатки : тој не само што организира метли, молици, туку и секоја алатка со кука. Прикачен на wallидот со завртки. Монтирани метли, мепи, лопати и гребло со леснотија, наместо да ги потпираат метлите на wallидот и во аглите. Јасен аранжман на опрема и алатки за домаќинства и градина. Супер силна вшмукувачка чаша за метли држач за метли, монтиран држач за складирање на држачи за складирање. Има широк спектар на алатки : тој не само што организира метли, молици, туку и секоја алатка со кука. Прикачен на wallидот со завртки. Монтирани метли, мепи, лопати и гребло со леснотија, наместо да ги потпираат метлите на wallидот и во аглите. Јасен аранжман на опрема и алатки за домаќинства и градина. Супер силна вшмукувачка чаша за метли држач за метли, монтиран држач за складирање на држачи за складирање, има широк спектар на алатки : не само што организира метли, мочуришта, туку и секоја алатка со кука.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат