• Новак
Божиќен снегулка на налепници за уметност на ноктите, 6 чаршафи 3Д само-лепете злато сребрена снегулка дизајн за жени девојки Деца декорација на нокти

Божиќен снегулка на налепници за уметност на ноктите, 6 чаршафи 3Д само-лепете злато сребрена снегулка дизајн за жени девојки

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

【Пакет】-6 листови злато сребрена хризма налепница за снегулки, доволно за да ги задоволите вашите потреби за нокти 【Дизајн】-Дизајн на златна сребрена снегулка, полн со атмосфера на хризми. 【Лесен за употреба】-Самолепливо дизајнирање, лесна работа, само излупете го за да го залепите нежно вашата нокти со пинцети. 【Широка апликација】-Овие налепници за декорации за Божиќни 3Д за нокти може да се применат за украсување на ноктите и ноктите на ноктите, што ве прави попривлечни. 【Совршен подарок】-Одличниот подарок за пријателите на вашата девојка, вашата мајка, вашата сопруга, па дури и целото семејство. Опис : Налепници за божиќни нокти налепници 3Д самолепливи нокти уметнички декорации Снегулка за жени девојки Девојки Кристами нокти дизајн уметност декор Боја : злато сребро Дизајн : Снегулка тип : Налепници и декорации Употреба : 1. Подгответе го ноктот за прсти со основен палто, оставете да се исуши да се исуши суво, оставете да се исуши.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат