• Новак
Марг AC/DC Адаптер ЗА FUJITSU VFK-1250B1 VFK - 125081 YFK-1250B1 M14L-1130-0119 Кабел За Напојување КАБЕЛ PS Ѕид Домашен Полнач Влез: 100-240 WAC Светска Употреба Mains PSU

Марг AC/DC Адаптер ЗА FUJITSU VFK-1250B1 VFK - 125081 YFK-1250B1 M14L-1130-0119 Кабел За Напојување КАБЕЛ PS Ѕид Домашен Полнач Влез:

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Questares q : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на ниска температура за безбедно полнење и Сертифициран ОД FCC CE ROHS, ние се фокусираме на производство на висококвалитетни адаптери за напојување, Без бучава, работа со ниска температура, без спонтано согорување, без експлозија, без опасност од пожар, обезбедуваат стабилен излез ①Спецификации : опсег на влезен напон ширум светот : 100-240 V 50/60 HZ. Најдобра Услуга За Клиентите : ние нудиме гаранција за враќање на парите без прашања. Дополнително, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку стане неисправен. 24-часовна услуга на клиентите. Совети : можете да притиснете [Ctrl + F] за да го пребарувате моделот на вашиот лаптоп. ①СИГУРНОСТ : сите наши производни линии се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење во годините што доаѓаат. Ние гарантираме дека нашите производи ќе го полнат вашиот уред исто толку ефикасно како и оригиналниот полнач или која било друга замена. Марг AC / DC Адаптер ЗА FUJITSU VFK-1250 B1 VFK - 125081 YFK-1250 B1 M14 L-1130-0119 Кабел За Напојување КАБЕЛ PS Ѕид Домашен Полнач Влез : 100-240 WAC Во Светот Користете Електрична Мрежа PSU. Марг е специјализирана за производство на висококвалитетно и економично напојување за замена за лаптоп ,таблет ,телефони и други електрични апарати.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат