• Новак
Агата Руиз де ла Прада колекција Океан Брезе - сет од 4 лак за нокти, висока покриеност, брзо суво и долготрајно

Агата Руиз де ла Прада колекција Океан Брезе - сет од 4 лак за нокти, висока покриеност, брзо суво и долготрајно

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Високо влијание во боја - инспирирано од океанот, сина во својата голема разновидност е идеална боја за да ги насликате ноктите во комбинација со други репрезентативни бои, како што се : аква, еглпант и фуцсија Емајл со висока покриеност, издржливост и сјајна завршница. Брзо сушење - Овој еколошки лак за нокти има мазна и богата конзистентност и уникатна способност да се исуши брзо. Исто така, обезбедува прекрасно сјај, долго и интензивно носење, боја на вистинска боја и е отпорна на чипови. Нетоксичен и вегански лак за нокти - овој производ е бесплатна формула, бидејќи не содржи 11 од најтешките хемикалии кои Други состојки добиени од животни. Бесплатно суровост - Нашиот лак за нокти е 100% без суровост. Ние не ги тестираме нашите производи или состојки на животни. Ние нудиме побезбедна и поздрава алтернатива без да жртвуваме перформанси или квалитет. Разновидност на смели и живописни тонови - Колекцијата за лак за нокти Агата Руиз носи живот во живот 30 убави богати бои, вклучувајќи цврсти материи и пастели, со сјај или сјајна завршница. Секое шише содржи 11мл / 0,372 мл. Високо влијание во боја - инспирирано од океанот, сина во својата голема разновидност е идеална боја за да ги насликате ноктите во комбинација со други репрезентативни бои, како што се : аква, еглпант и фуцсија. Емајл со висока покриеност, издржливост и сјајна завршница. Брзо сушење - Овој еколошки лак за нокти има мазна и богата конзистентност и уникатна способност да се исуши брзо.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат