• Новак
Вентилатор за чистење прашина за чистење на прашини за прашина од Penny73 за маникир со машина за чистење на маникир за вшмукување во салон и дом за акрилни нокти

Вентилатор за чистење прашина за чистење на прашини за прашина од Penny73 за маникир со машина за чистење на маникир за вшмукување

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

? 【Висок квалитет】 ABS пластика, издржлив, привлечен и лесен за чистење Филтер за ист квалитет како и автомобилски филтер. Не можам да замислам колку ќе биде правливо кога ќе ја користите вежбата за вежбање без колекционер на прашина. Колекторот на прашина за нокти со својот моќен вентилатор и силното вшмукување обезбедува вакуумски ефект, кој ви помага да го решите овој проблем совршено. Совршен вакуумски ефект】 Во споредба со обичниот колекционер на прашина за нокти, овој екстрактор за вшмукување прашина може да достигне до 100% вакуумски ефект, без прашина за истурање и да ви понуди почиста околина за уметност за нокти. ? Може да ве заштити од прашина и дополнително да избегне вдишување во белите дробови, да им понуди на луѓето голема гаранција за здравјето. ? Општо се користи со висока фреквенција, може да користи 3-4 месеци. Дупката за воздух совршено го решава проблемот со греењето и ефикасно го зголемува вшмукувањето. ? Тоа е одлична алатка за какви било професионални маникири или почетници. Во исто време, спречете ја прашината да се шири во воздухот, да одржува чиста околина и да живее здрав живот. ? Зошто да не изберете нè? ● Совршен вакуумски ефект Комплементирајќи се со друг колектор за вшмукување прашина со мала моќност, нашиот производ има вентилатор од 80 W што обезбедува силно вшмукување. Лесно соберете прашина при пополнување или полски нокти, уметност за нокти. ● Моќен систем за ладење Долните отвори за воздух се дизајнирани за да обезбедат мазна вентилација на машината за вакуумска прашина. Лебдечки прашина од страната на торбата повеќе. Опремено со 2 филтри за еднократно користење, лесни за чистење и замена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат