• Новак
Италија Девојки Патување Подарок италијански Сувенир Подарок Италија Тема Подарок Италија Одмор Подарок Италија Диплома Патување Подарок Девојки Патување Компл?

Италија Девојки Патување Подарок италијански Сувенир Подарок Италија Тема Подарок Италија Одмор Подарок Италија Диплома Патување Подарок Девојки

Rating 
DEN 238.24

Достапност
Достапно за нарачка

€ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : оваа торба за шминка е доволно голема за да ја држи вашата секојдневна шминка, како кармин, сјај за усни, четки за шминка, сенка за очи и така натаму Ги одржува сите ваши работи убави и организирани, така што не мора постојано да барате сѐ. И оваа мермерна торба за шминка е пренослива и лесна, лесна за носење. Можете да ја донесете вашата козметика насекаде. ①Совршена Големина 9,05 инчи х 6,5 инчи(СОВЕТИ : рачно мерење дозволена грешка). Големината погодна за шминка и stationery.It доволно е за носење секојдневна козметика алатки за шминка како кармин, сенка за очи, течна подлога, комплет за бричење за мажи, четка за шминка или други ситници. ●Издржлив Материјал●Изработен од платно со метален патент, мек и удобен, отпорен на нечистотија и абразија, лесен за чистење. Мала тежина, многу издржлива и лесна за носење. ●Моден Дизајн●нашата козметичка торба усвојува 3Д печатење , на неа се испечатени извонредни обрасци за козметичките кеси да изгледаат поинтересно и нека биде вашата личност displayed.In покрај тоа, пишувањето на сценариото додава допир на талент на овие чанти. Тоа е навистина посебен и атрактивен подарок за споделување со вашата пријателка, мајка, тетка, ќерка, сестра, наставничка, медицинска сестра, лекар, сопруга, семејство итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат