• Новак
1 ПАРЧИЊА A02b-0323-C231 Користени Тастатура Копче Операција Панел

1 ПАРЧИЊА A02b-0323-C231 Користени Тастатура Копче Операција Панел

Rating 
DEN 460.80

Достапност
Достапно за нарачка

Влеговме во областа на електронските додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи Имаме повеќе од 200.000 производни линии. Обично, можеме да испратиме пакети во рок од 2-3 работни дена. Ние сме посветени да донесеме задоволни производи на нашите клиенти. Ние ја сфаќаме испораката на производот многу сериозно, користиме услуги за брза испорака како ДХЛ, Федерални, УПС, ЕМС, итн. Ве молиме слободно контактирајте Ги Копнените Чипови со какви било прашања, ние ќе одговориме на вашата е-пошта што е можно поскоро. Влеговме во областа на електронските додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи. Имаме повеќе од 200.000 производни линии. Обично, можеме да испратиме пакети во рок од 2-3 работни дена. Ние сме посветени да донесеме задоволни производи на нашите клиенти. Ние ја сфаќаме испораката на производот многу сериозно, користиме услуги за брза испорака како ДХЛ, Федерални, УПС, ЕМС, итн. Ве молиме слободно контактирајте Ги Копнените Чипови со какви било прашања, ние ќе одговориме на вашата е-пошта што е можно поскоро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат