• Новак
Бричење Фабрика Двоен Раб Безбедност Брич, Сребро + Дерби Екстра Двојно Работ Ножеви, 5 кт. СО бесплатна љубовна боја пробна големина регенератор

Бричење Фабрика Двоен Раб Безбедност Брич, Сребро + Дерби Екстра Двојно Работ Ножеви, 5 кт. СО бесплатна љубовна боја пробна големина

Rating 
DEN 105.44

Достапност
Достапно за нарачка

ВРВЕН КВАЛИТЕТ-материјалот со Вистински квалитет е исплатлив, помалку одржување и заштедува време и пари Ниту еден друг бренд не е посветен на вашата среќа колку што сме ние. Ние секогаш даваме се од себе за да ви обезбедиме производи со најдобар квалитет. БЕЗБЕДНОСЕН БРИЧ со ДВОЕН РАБ : Нашиот комплет ЗА бричење GBS е заменлив и работи одлично со секој брич со двоен раб или со еден раб. Може да имате совршено неверојатно искуство со бричење како берберница дома со нашите сечила за бричење со двоен раб. Сечилата се многу фини за употреба не и штетат на вашата кожа, користете ја со целосна доверба. УДОБЕН ЗА УПОТРЕБА : Овој заштитник За кожна глава G. S за безбедносен брич со двоен раб е најдобар и најзгоден овој случај не е добар само за лична употреба, но исто така е идеален подарок. ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : тој е доволно пренослив за да се вклопи во вашата патна торба. Тоа им помага на поединците да ги разликуваат своите personal работи од нивните сечила за бричење. Не само што ја штити главата на бричот, туку и прстите. БЕЗБЕДЕН и ЛЕСЕН ЗА ЧУВАЊЕ : оваа кожна безбедносна кутија за брич со двоен раб совршено се вклопува со вашиот брич. Совршено се совпаѓа со повеќето безбедносни жилети со двоен раб достапни на пазарот за да не станат досадни или изгребани. Фабрика За Бричење Г. Безбедносен Брич Со Двоен Раб, Сребрени + Дерби Дополнителни Сечила Со Двоен Раб, 5 кт. (Пакување од 4) СО бесплатен регенератор за пробна големина На Боја Нашиот комплет ЗА бричење GBS е заменлив и работи одлично со секој брич со двоен раб или со еден раб.

Спецификацијата

  :

Со стоката дадена додека купуваат