• Новак
Олтар Крпа Пентаграм Вештерство Материјали Алтер Тарот Шири Врвот Маса Крпа Викан Плоштад Духовна Света Ткаенина 18 на 18 Света Ткаенина Со Реси

Олтар Крпа Пентаграм Вештерство Материјали Алтер Тарот Шири Врвот Маса Крпа Викан Плоштад Духовна Света Ткаенина 18 на 18 Света Ткаенина

Rating 
DEN 87.84

Достапност
Достапно за нарачка

ПРЕКРАСЕН НОВ ДИЗАЈН : Поставете го расположението и подобрете го читањето на олтарот или тарот картичката на овој уникатен, нов дизајн кој се базира на енергијата на месечината РАЧНО ИЗРАБОТЕНА-ОВАА крпа за маса, маса за картички, платнени салфетки, бел чаршав, тарот палуба, црн чаршав, квадратен чаршав е чисто рачно изработена. 100% ПАМУЧНА ПАТКА-Користете ја оваа олтарна маса како астрологија таписерија таписерија за спална соба тинејџерка или за трипи соба, комплет за вештерство, ѓердан од пентаграм, индиски декор, облека за маса за квадратни маси. ЕЛЕГАНТЕН ПАКЕТ ЗА ПОДАРОЦИ - оваа кул индиска таписерија доаѓа убаво спакувана со убов. Користете го како хипи ѕид декор таписерија, темна таписерија, небесни таписерија, чакра таписерија, спална соба декор, ѕид уметност, дневна соба декор, соба декор decетски или како дневна соба таписерии. Оваа indiетска таписерија инди постери е идеален подарок за разлика од евтини таписерија. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА и НЕГА-Ако сакате да го користите како таписерија, тогаш лесно закачете го ова со украсни нокти или палци. Оваа олтарна крпа има минимално истекување на бојата и може да се исчисти на суво. Марка : - Индиски Занает Замокот Продавницасе Најдете со Оваа Украсна крпа за маса. Паганскиот декор е задоволство за очите. Повторените мотиви имаат природен медитативен ефект што и дава на околината чувство на мир и спокојство. Не е ни чудо што овие олтарни ткаенини инспирирани од геометриската уметност се многу во мода во последно време. Сигурно барате оној што може да го разубави вашиот дом. Внесете ги енергиите на вашиот дом во попозитивна и порелаксирачка димензија со Олтарните Резерви ОД ИНДИСКИОТ ЗАНАЕТЧИСКИ ЗАМОК.  Нашите Навлаки за Маса се целосно рачно изработени со големо внимание на деталите, користејќи природни материјали и бои од зеленчук. Оваа Крпа за Маса ќе ве шармира со својот природен и елегантен шарм и неговите сложени и симетрични дизајни ќе ви дадат чувство на мир и спокојство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат