• Новак
12 Парчиња Аголен Молив За Очи Четка За Нијанса Гел За Четка Течна Тенка Шминка Заострена Четка Фин Свиткан Агол Лесен За Брза Алатка За Шминка

12 Парчиња Аголен Молив За Очи Четка За Нијанса Гел За Четка Течна Тенка Шминка Заострена Четка Фин Свиткан Агол Лесен За Брза Алатка За Шминка

Rating 
DEN 95.84

Достапност
Достапно за нарачка

Што добивате : можете да добиете 12 парчиња аголни четки за ајлајнер некое време и не се грижите дали ќе изгубите, скршите или користите иста четка со другите; Доволно количество за да го користите, замените или споделите со пријателите Погодно за употреба : кога ги користите овие четки за шминка, ќе создадете крилја, размачкајте, пополнете ја линијата на трепките итн., влакната на четката е добра за употреба и мазна, свитканата глава овозможува полесен пристап до вашите очи. Пренослив и класичен : лесниот и тенок дизајн лесно се пакува во вашата чанта, за да можете да се шминкате во секое време и насекаде, користете го за да ви донесе сјајни големи очи за да се издвоите од толпата. Лесно за носење : секоја четка за ајлајнер за гел доаѓа околу 14 см/ 5,5 инчи во должина, лесно се става во вашата чанта, што е корисно за луѓето кои носат шминка да одржуваат шармантен изглед. Квалитетен материјал : аголната наежвам за четки за очи е изработена од најлонски материјал, стисокот е алуминиум, пластичен материјал во црна боја, а аголот е сребрен, убав изглед и удобен дизајн за употреба. 12 Парчиња аголна четка за ајлајнер гел течна тенка шминка заострена четка фин свиткан агол Лесен За брза алатка За шминкање Практични алатки За патување : дизајнот На аголна четка ја прави четката за ајлајнер полесна за носење и употреба, добра за луѓе кои имаат службено патување или патување, помагајќи ви брзо да ја усовршите шминката во секое време и насекаде.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат