• Новак
Пријателски Разбој Лота Петелки Виножито 7 Традиционална Големина Памучни Јамки Прави 6 Дупчалки Од Харисвил Дизајни Направени Во САД

Пријателски Разбој Лота Петелки Виножито 7 Традиционална Големина Памучни Јамки Прави 6 Дупчалки Од Харисвил Дизајни Направени Во САД

Rating 
DEN 320.00

Достапност
Достапно за нарачка

Харисвил 7-инчен комплет за светли лота јамки прави 6 убави 6" х 6 " држачи за садови Со Харисвил Дизајнира лота петелки, добивате пакет јамки во Избрани бои, прилагодена големина за Традиционалниот Разбој на харисвил Од 7" Х 7" (Разбој продаден одделно). Торбата содржи доволно 100% памучни петелки за ткаење 6 уникатни држачи за садови (6" Х 6" Завршена големина). Овие јамки сега се достапни во 12 прекрасни бои( не вклучува црно-бело) : слива, виолетова, сина, тиркизна, паун, зелена, пролетна зелена, жолта, портокалова, Црвена, розова и лосос. Децата можат да уживаат во оваа активност во тивко време, Совршена За дождливи денови, болни денови или патувања со автомобил. Додека се забавуваат, тие учат координација рака-око, шема и рафинирање на мали моторни вештини. Рачно ткаење, плетење и филц се прекрасни меѓугенерациски активности што може да ги сподели целото семејство. Овие јамки не одговараат на Харисвил Potholder Pro Разбој со поголема големина (се продава одделно).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат