• Новак
Хјуџин 2 парчиња Рачно Огледало Рачно Огледало Рачно Огледало Големи Огледала Преносни Рачни Ретровизори Со Рачка За Бербер,Туш, Фризура,Фризери, Салон За Жени Маж?

Хјуџин 2 парчиња Рачно Огледало Рачно Огледало Рачно Огледало Големи Огледала Преносни Рачни Ретровизори Со Рачка За Бербер,Туш,

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

●Класичен Подарок€Рачно огледало има класичен црн заоблен правоаголник изглед, никогаш застарен Две комбинирани пакувања, посоодветни за давање подароци. €Голем Поглед Xl големина 7.2" L јасно тенко еднострано рачно огледало, видете го лицето и задниот дел од главата појасно, најдобро е за употреба за време на шминка, бричење и други needs потреби за чешлање. ●Повеќе сценарија за користење●тежат само 11,8 мл. Лесен и пренослив. Може да се користи дома од мажи, жени и деца, а може да се изведува и на отворено или да се користи во фризерски салони, салони и берберници. ●Професионални Алатки За Коса + козметичар и шминкер мора да има, погодни за секоја нега за убавина на лицето, како што се шминка, сечење, бричење итн., нормално зголемување, без изобличување, без магла. ●Два Начина За Користење На Рачно огледало Со тркалезни висечки дупки, може да го закачите на ѕидот за да ги ослободите рацете; исто така може да го држи рачно, рачката има дизајн што не се лизга, долг и удобен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат