• Новак
Sinjimoru [Силна Магнет] Магнетни Јасно Iphone Случај Како Magsafe Случај, Shockproof Заштитни Мобилен Телефон Случај За Magsafe Додатоци за iPhone 14, 13 &засилувач; 12 Серија. M-Airclo Основни iPh

Sinjimoru [Силна Магнет] Магнетни Јасно Iphone Случај Како Magsafe Случај, Shockproof Заштитни Мобилен Телефон Случај За Magsafe Додатоци за

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Достапно за нарачка

Магнетна кутија за i Phone со силен неодимиумски магнет од 1500 G компатибилен со додатоци Mag Safe и безжичен полнач Mag Safe. Шок апсорбирачки iphone капка заштита капак случај со подигната усна за заштита на екранот и камерата од гребнатини. Тенок кристално чист телефонски случај дизајниран за вашиот i Phone На Apple со прецизни исечоци за камерата и копчињата. Хибриден случај широко компатибилен со новата серија i Phone 14, 13 и 12. Ве молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред купувањето. Пакетот вклучува M-Airclo Basic x1. Синџимору нуди 90 дена гаранција за сите наши производи. Магнетна кутија за i Phone со силен неодимиумски магнет од 1.500 G компатибилен со додатоци Mag Safe и безжичен полнач Mag Safe. Шок апсорбирачки iphone капка заштита капак случај со подигната усна за заштита на екранот и камерата од гребнатини. Тенок кристално чист телефонски случај дизајниран за вашиот i Phone На Apple со прецизни исечоци за камерата и копчињата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат