• Новак
Lyetny 3 Ниво Десерт Торта Стојат Злато Cupcake Пециво Штанд За Чај Партија, Свадба И Роденден, Симпатична Стил Еднорог Карактер

Lyetny 3 Ниво Десерт Торта Стојат Злато Cupcake Пециво Штанд За Чај Партија, Свадба И Роденден, Симпатична Стил Еднорог Карактер

Rating 
DEN 460.80

Достапност
Достапно за нарачка

Голема Големина : дијаметрите на држачот за кекси : Долно ниво 10,62 инчи, Средно ниво 9,44 инчи, Највисоко ниво 8,26 инчи Лесно се склопува : лесно се составува, со завртки за држачи кои совршено се вклопуваат со плочата. Цврсто и не се ниша. Користете ги овие 3 нивоа садови за десерти за да прикажете лесни задоволства како што се колачи, кекси, овошје, колачиња или вашите омилени десерти. Дизајнот на чинии со 3 нивоа не само што може да заштеди простор и да постави повеќе закуски, туку и да ја направи вашата маса уредна. Овој штанд за десерти е изработен од висококвалитетно Цврсто Железо и пластика, безбеден е за храна и без олово. Специјалниот дизајн на врвот на срцето го олеснува движењето. Ова е одличен штанд за десерти! Тоа е супер симпатична и елегантна. Голема вредност напред за користење. Можете да го користите за роденденска чајна забава туш за бебиња и невестински туш. Голема Големина : дијаметрите на држачот за кекси : Долно ниво 10,62 инчи, Средно ниво 9,44 инчи, Највисоко ниво 8,26 инчи. Лесно се склопува : лесно се составува, со завртки за држачи кои совршено се вклопуваат со плочата. Цврсто и не се ниша. Користете ги овие 3 нивоа садови за десерти за да прикажете лесни задоволства како што се колачи, кекси, овошје, колачиња или вашите омилени десерти. Дизајнот на чинии со 3 нивоа не само што може да заштеди простор и да постави повеќе закуски, туку и да ја направи вашата маса уредна. Овој штанд за десерти е изработен од висококвалитетно Цврсто Железо и пластика, безбеден е за храна и без олово. Специјалниот дизајн на врвот на срцето го олеснува движењето. Ова е одличен штанд за десерти! Тоа е супер симпатична и елегантна. Голема вредност напред за користење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат