• Новак
софирн СП35Т Тактичка Фенерче, 3800 Лумени Супер Светла Џебна ЛЕД Фенерче Што Се Полни Со Двоен Прекинувач, Отпорност На Вода IPX8, Edc Фенерче За Кампување, Пешачење, Итни

софирн СП35Т Тактичка Фенерче, 3800 Лумени Супер Светла Џебна ЛЕД Фенерче Што Се Полни Со Двоен Прекинувач, Отпорност На Вода IPX8,

Rating 
DEN 676.80

Достапност
Достапно за нарачка

ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Софирн СП35Т има максимален излез од 3800 лумени во растојание од зрак од 280 метри (918 стапки) Како надградена верзија НА SP35, оваа светла фенерче има одлична рамнотежа на поплави и фрлање. Совршен за шетање со кучиња, домашна безбедност, кампување и пешачење. БРЗ ПРИСТАП : СП35Т има брз пристап до турбо, строб и еко, што го прави покорисен во итни случаи. И за секојдневна употреба, оваа предводена фенерче на полнење има општ режим на осветлување и тактички режим, лесно ги задоволува сите ваши потреби за осветлување. USB C ПОЛНЕЊЕ & ДОЛГОТРАЈНО : оваа фенерче на полнење има вградена USB C порта која ви овозможува да ја полните директно и погодно. По целосно полнење, ОВАА USB фенерче може да работи 6 часа и 58 минути во среден режим на не-намалување на осветленоста. ВИСОК КВАЛИТЕТ : оваа фенерче за кампување е оценета со отпорност на вода IPX8 и има тврдо елоксирано алуминиумско тело. Неговиот надграден возач на пари му овозможува подобро да ја контролира температурата кога ви треба ултра осветленост долго време.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат