• Новак
СИВ ЗАЈАК USB C До Displayport кабел, USB Тип C До Displayport 6 нозе Кабел[Thunderbolt 3 Компатибилен] За Macbook Pro, Macbook Air/Pad Pro 2020/2018, XPS 15/13

СИВ ЗАЈАК USB C До Displayport кабел, USB Тип C До Displayport 6 нозе Кабел[Thunderbolt 3 Компатибилен] За Macbook Pro, Macbook Air/Pad

Rating 
DEN 159.84

Достапност
Достапно за нарачка

●За Дисплеи За Прикажување И прикажување На десниот кабел За поврзување НА ВАШИТЕ USB-C (компатибилни со Thunderbolt 3) компјутери со дисплеи За Прикажување Режим на школка компатибилен За MACBOOK PRO DELL XPS 13/15; Површинска Книга 2/3; Hp Завист 13; Pixelbook, Пиксел Чеша; Леново Јога 920; Samsung Galaxy S21/S20/S10, Забелешка 10/9; Галаксија Книга; Razer Сечилото; Интел NUC Черепот Кањон, и многу други (види детален опис на производот дел). €8 K@ 30hz 4 K@144 HZ 2k@240hzresolution q Никогаш не грижете се за замаглување, изобличување и одложување кога користите choetech usb-c за прикажување на кабелот. Со стапки на освежување од 60 Hz, нашиот dp до usb-c кабел може да испорача неверојатно јасна видео слика или автентично аудио, што е погодно за престој и работа дома. Без разлика дали сте нормален канцелариски работник или професионални фотографи, уредници на видео, 3д аниматори, CHOETECH usb c до displayport кабел е совршен избор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат