• Новак
Miyaca Tie Hanger 2 PCS Belt and Ties Rack држач за плакарот, 360 степени ротирачки решетка за вратоврска, трајно висечки простор за заштеда на простор за заштеда на додатоци за органи?

Miyaca Tie Hanger 2 PCS Belt and Ties Rack држач за плакарот, 360 степени ротирачки решетка за вратоврска, трајно висечки простор за

Rating 
DEN 307.04

Достапност
Достапно за нарачка

[Мулти-Версатил] : Овој организатор на вратоврска не е само за врски, туку може да биде организатор на појас или организатор на шал Престанете да морате да пребарувате низ пакет врски и да ги организирате со нашата закачалка за вратоврска. [Анти-лигавт Доста количини и соодветна големина се доволни за да ги исполнат вашите различни барања за примена. [Практичниот дизајн го максимизира неискористениот простор и го претвори во дополнителна можност за складирање. Големина : 13 x 2,4 инчи. Можете да ја преместите решетката во хоризонталната поставеност или вертикалната положба за суспензија за да може полесно да се постават, да се донесат или да се уредуваат вашите врски. Вертикалната суспензија може да биде надредена куки. Getе добиете 2 парчиња закачалка за вратоврска. Ве молиме белешки : Рачно мерење, ве молиме, дозволете мали грешки на големината. Боите може да постојат мала разлика како резултат на различни екрани.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат