• Новак
Легранд, Домашна Канцеларија &засилувач; Театар, Во Ѕид Звучници, 6.5 инчен, 5000 Серија, HT5651

Легранд, Домашна Канцеларија &засилувач; Театар, Во Ѕид Звучници, 6.5 инчен, 5000 Серија, HT5651

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Исклучителен звук плус повисоки оценки за моќност за апликации за домашно кино Висококвалитетни поли вуфери и високотонци СО Мека Купола УФЛЦ. Самоцентричните глави на завртките се комбинираат со загради пред изградбата за да овозможат постојано сигурно прилагодување за време на инсталацијата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат