• Новак
Случај За Носење Веб-Камера Гутиза Компатибилен Со Logitech Brio 4K/Brio Ultra HD Веб Камера, Логитех Веб-Камера Стриминг Камера Торба За Чување Кутија За Патување

Случај За Носење Веб-Камера Гутиза Компатибилен Со Logitech Brio 4K/Brio Ultra HD Веб Камера, Логитех Веб-Камера Стриминг Камера

Rating 
DEN 176.00

Достапност
Достапно за нарачка

Веб Камера За Носење Случај Компатибилен со логитех брио 4к веб камера/Брио Ултра ХД Веб Камера Издржлив ева тврд случај, заштитете го вашиот уред од случајно влијание на испакнатини и капки, водоотпорен, отпорен на удари и отпорен на гребење. Школка што апсорбира удари и против компресија, ефикасно го олеснува надворешното влијание, едноделна внатрешна поддршка, стабилно складирање, внатре има мрежен џеб за складирање на другите додатоци. Мала тежина, мала големина, лесна за носење. Удобен и мек ремен кој лесно се вклопува во вашиот зглоб и се зема насекаде. Список за пакување : 1* Куќиште За Складирање + 1* Рачен Ремен (со исклучок на друга опрема). Спецификација : применливи модели : Logitech BRIO C1000e Logitech Brio 4k Logitech Brio Brio Ultra HD Големина : 5.76 Во (13 * 13 * 7см) Боја : Црна, Сива Тежина : 125гр Материјал : Ева Забелешка : 1*Тврд случај За Логитех БРИО Ц1000е(Логитех Брио Веб Камера не е вклучена).

Спецификацијата

Applicable models:
Logitech BRIO C1000e :
Logitech Brio 4K :
Logitech Brio BRIO Ultra HD :
Size:
5.12 * 5.12 * 2.76 in (13 * 13 * 7cm)
Color:
Black, Gray
Weight:
125g
Material:
EVA
Note:
1*Hard case for Logitech BRIO C1000e(Logitech Brio Webcam not included) :

Со стоката дадена додека купуваат