• Новак
Моќ Ренџерс Молња Колекција Lightspeed Спасување Сина Ренџер 6-Инчен Премиум Колекционерски Акција Слика Играчка Со Додатоци, Деца на возраст од 4 И Повеќе Години

Моќ Ренџерс Молња Колекција Lightspeed Спасување Сина Ренџер 6-Инчен Премиум Колекционерски Акција Слика Играчка Со Додатоци, Деца на возраст

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

6-ИНЧЕН СКАЛА КОЛЕКЦИОНЕРСКИ СВЕТЛОСНА БРЗИНА СПАСУВАЊЕ СИНА РЕНЏЕР АКЦИЈА СЛИКА : Оваа моќ Ренџерс Молња колекција акција фигура има премија насликани детали и дизајн инспириран Од моќ ренџерс lightspeed спасување сезона ВКЛУЧУВА ДОДАТОЦИ ИНСПИРИРАНИ ОД КАРАКТЕРОТ : Играчката Slightspeed Scupe blue Ranger вклучува повеќе додатоци инспирирани од карактерот и глави што можат да се заменат, еден Од Ренџер во неговиот шлем и еден без. ИНСПИРИРАН ОД СЕРИЈАТА МОЌ РЕНЏЕРС СПАСУВАЊЕ НА СВЕТЛИНАТА : оваа акциона фигура од 6 инчи е инспирирана Од Чад Ли, ака Спасување На Светлината Син Ренџер! Создадете епски авантури како омилен Ренџер За Напојување со оваа акциона фигура која вклучува спасувачки бластер, додатоци за оружје и други додатоци инспирирани од карактерот. ДЕЛ ОД КОЛЕКЦИЈАТА МОЛЊА МОЌ РЕНЏЕРС : побарајте повеќе колекционерски фигури во Колекцијата Молња. Секој продаден одделно. Предмет на достапност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат