• Новак
Лексмарк 220в Комплет За Одржување, 200000 Принос

Лексмарк 220в Комплет За Одржување, 200000 Принос

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Оем делови кои се дизајнирани и поддржани од наградувана глобална технолошка компанија Lexmark MX610 MX611 220v Одржување Комплет (Вклучува Fuser Redrive Ролери Собранието Пик Ролери Трансфер Ролна Лента Сепаратор Ролери Собранието MPF Пик Ролери И Сепаратор Рампа) (200 000 Принос). ОЕМ Моно Ласерски Делови. Печатач Додатоци. Lexmark MX610 MX611 220v Одржување Комплет (Вклучува Fuser Redrive Ролери Собранието Трансфер Ролери Ролна Фиока Сепаратор Ролери Собранието MPF Пик Ролери И Сепаратор Рампа) (200 000 Принос)oem делови кои се дизајнирани и поддржани од страна на наградуваниот глобална технологија компанија. Lexmark MX610 MX611 220v Одржување Комплет (Вклучува Fuser Redrive Ролери Собранието Пик Ролери Трансфер Ролна Лента Сепаратор Ролери Собранието MPF Пик Ролери И Сепаратор Рампа) (200 000 Принос). ОЕМ Моно Ласерски Делови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат