• Новак
ИЕЊУ 22 26мм Шарени Ремени За Часовници За Брзи Часовници За Гармин Феникс 7 7Х Силиконски Лесен Часовник Нараквица

ИЕЊУ 22 26мм Шарени Ремени За Часовници За Брзи Часовници За Гармин Феникс 7 7Х Силиконски Лесен Часовник Нараквица

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. Дизајниран За часовник Гармин, Специјално дизајниран конектор,лента за зглоб Со Брзо ослободување, Мекоста е умерена, носете многу удобно. Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален паметен часовник. Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник,Концизен и моден стил, додавајќи боја на вашата слика. Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството. Земја Како Што Е Означено. 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. Дизајниран За часовник Гармин, Специјално дизајниран конектор,лента за зглоб Со Брзо ослободување, Мекоста е умерена, носете многу удобно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат