• Новак
Шампањско Шише Партија Попер | Партија Декор | 6 Кт.

Шампањско Шише Партија Попер | Партија Декор | 6 Кт.

Rating 
DEN 959.20

Достапност
Достапно за нарачка

6 партиски попери по пакет Партија попер ослободување фолија конфети во само пресврт и поп без пиштол во прав и огномет материјал. Додадете малку боја и забава на забавата во њујорк!. Изненадете ги сите со Овој шик славенички шампањ шише конфети Попер! кој знаеше дека тоа е конфети во тоа шише? поп и уживајте!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат