• Новак
45W 19.5 V 2.31 A Ac Адаптер Лаптоп Полнач За Hp Spectre X360 741727-001 Сплит 13 Павилјон X360 M3;Поток 11 13 14; Елитебук Фолио 1040 G1 G2 G3; Touchsmart 15 13 M6 250 255 355 455 G3 G4 G5

45W 19.5 V 2.31 A Ac Адаптер Лаптоп Полнач За Hp Spectre X360 741727-001 Сплит 13 Павилјон X360 M3;Поток 11 13 14; Елитебук Фолио

Rating 
DEN 940.80

Достапност
Достапно за нарачка

100% Сосема Ново, € DC-Излез : 1931 A~45 W ®Max-Input : AC 100-240 V~1.0 a 50/60 Hz;големина На Конекторот : 4. ● БЕЗБЕДНОСТ / UL НАВЕДЕНИ : Тестирани, Одобрени И Сертифицирани од СТРАНА НА UL. ● Компатибилни Модели € Компатибилен Со Hp Stream 11 13 14 , ЗА HP Spectre X360 13-4002 DX L0 Q56 UA, ЗА HP Spectre X360 13-4003 DX L0 Q51 UA, ЗА HP Spectre X360 13-4005 DX l0q52ua Touchsmart 15 13 M6 250 G3 255 G4 G5 355 g2 455 G3. ①Компатибилен Дел број : 719309-003 719309-001 721092-001 741727-001 740015-001 740015-003 АДП-45ФЕ Б ХСТНН-ДА40;КС 11-до11вм 11-д010вм 15-р011дх 15-р029вм 15-r132wm 15-r015dx 15-r264dx 15-ba009dx 15-ba079dx 15-ba052wm 15-ac121s 15-f010wm 15-F004 WM 15-F004 DX 15-f009wm 15-f033wm 15-f039wm. Нашиот Сервис : Фокусирајте Се На Обезбедување Квалитетни Производи За Напојување и Одлична Услуга За Клиентите,12 Месеци гаранција, 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите! Купете со доверба!. Моќност : 45 W Излез : наизменична СТРУЈА 19.31 A ; AC 100-240 V, 50-60 Hz; Connecter големина : 4.0 mm Компатибилност : За HP Поток 11 13 14 X2 Серија 11-r010nr, 11-r014wm, 11-r020nr 11-h000, 11-h110nr, 11t-h100,11-d011wm, 11-d020nr 13-c010nr, 13-p110nr, 13-p120nr, 13-p111nr, 13-p113cl, 13-p117cl,13-p120ca, 13z-p100, 14-z010nr, 14-z040wm,K2 L95 UA, K2 L96 UA за HP 210-G1 G4 S67 UT, J2 M01 UT за HP Спектарот x360 360 x2 13 13t 15 PC 13-4001dx, 13-4005dx, 13-3000, 13t-3000, 13t-h200, 13-3010dx, 13-3018ca, 13-4100dx, 13-4105dx, 13-4110dx, 13-4116dx, 13-4193dx, 13-4194dx, 13-4195dx, 13-h210dx, 13-h211nr, 15-ap012dx за HP 250-G3 G4 U96 UT, G4 U97 UT за HP 255-G4, 255-G5 за HP 355-G2 за HP 455-G3 за HP Pro x2 410 G1 G1 G88 UT, G1 G89 UT за HP Завист x360 x2 13 15 M6 : 13-j002dx 15-c001dx 15-u010dx 15-u011dx 15-u110dx 15-u111dx m6-ae151dx m6-aq003dx m6-aq005dx m6-ar004dx m6-p113dx m6-w010dx m6-w105dx HP Pro x2 410 G1 g1q88ut g1q89ut за HP Поток 11 11-r010nr, 11-r020nr, 200-010 Мини Десктоп за HP 15-ay012dx 15-ay013dx 15-ba079dx за HP Elite Book Folio 1040 G1 G1 Q52 UT, G4 U67 UT, F2 R68 UT, F2 R69 UT, F2 R70 UT, F2 R71 UT, F2 R72 UT HP Сплит 13 x2 13-g100, 13-g110dx, 13-g118ca, 13-m000, 13-m010dx, 13-m100, 13-m110ca, 13-m110dx, 13t-g100, 13t-m000, 13t-m1000 13-a010dx x360 Конвертибилна за HP Павилјон x360 x2 11 11t 13 15 М3; 11-k120nr, 13-s128nr, 13-s192nr; Touch Smart 15-n, 15-f Серија 15-n210us, 15-n210dx, 15-n211dx, 15-n220us, 15-n228us, 15-n230us, Компатибилен P/N : HP СПЕКТАРОТ X360 13-4001 DX L0 Q55 UA, HP СПЕКТАРОТ X360 13-4002 DX L0 Q56 UA, HP СПЕКТАРОТ X360 13-4003 DX L0 Q51 UA, HP СПЕКТАРОТ X360 13-4005 DX L0 Q52 UA.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат