• Новак
Томаса 3157 Лед Сијалица 3056 3156 3057 4114 4157 4057 3457 ЛЕД 7440 Лед Сијалица 7443 Лед Сијалица 7441 7444 Т20 В21В ЛЕД Замена Светилка За Резервна Копија Обратна Светлина Светлосни Сигнал?

Томаса 3157 Лед Сијалица 3056 3156 3057 4114 4157 4057 3457 ЛЕД 7440 Лед Сијалица 7443 Лед Сијалица 7441 7444 Т20 В21В ЛЕД Замена Светилка За

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

€Висока Осветленост●tomhasa 3157 led светилки и 7443 LED светилки се опремени со 36 парчиња супериорни чипови со голема моќност 2835 од различни страни, обезбедуваат осветлување од 360° светло осветлување, генерирајќи 300% посветла моќност од халогената сијалица, помагаат да се види подалеку и појасно кога се менува дури и ноќе ●Брза Инсталација●Стандарден приклучок како оригинални халогени светилки, неполарност дизајн, нема повеќе модификации, само приклучок и игра, можете лесно да ги инсталирате овие 3157 LED светилки и 7443 LED меурчиња дури и ако немате искуство порано. ●Ефикасна дисипација на топлина quiviation алуминиумско тело и квалитетен постојан ic возач овозможете ги овие 3157 led светилки и 7443 LED светилки постигнуваат максимален ефект на дисипација на топлина. Ниска температура ниска потрошувачка за долг работен век. ●Широка Апликација за 3157 ● може да биде потребен отпорник НА оптоварување ОД 50w 6ohm кога се користи како светла за трепкање на сопирачките за неколку модели на возила. Погоден за 3156, 3157, 3056, 3356, 3456, 4156, 3047, 3057, 3155, 3157НА, 3357, 3457, 4057, 4114, 4157 приклучоци итн. Може да се користи за резервни светла за рикверц, трепкачки светла, светла за сопирачки, светла за паркирање, дневни светла и сл. ●Широка Апликација за 7443€може ДА биде потребен отпорник НА оптоварување ОД 50 W 6ohm кога се користи како светла за трепкање на сопирачките за неколку модели на возила. Погоден за 7440, 7441, 7443, 7444, 7440НА, 7440НАК, 7444НА, 7444НАК, 7443Л, W21 W, WY21 W, T20, 992 приклучоци итн. Може да се користи за резервни светла за рикверц, трепкачки светла, светла за сопирачки, светла за паркирање, дневни светла и сл. €Висока Осветленост●tomhasa 3157 led светилки и 7443 LED светилки се опремени со 36 парчиња супериорни чипови со голема моќност 2835 од различни страни, обезбедуваат осветлување од 360° светло осветлување, генерирајќи 300% посветла моќност од халогената сијалица, помагаат да се види подалеку и појасно кога се менува дури и ноќе. ●Брза Инсталација●Стандарден приклучок како оригинални халогени светилки, неполарност дизајн, нема повеќе модификации, само приклучок и игра, можете лесно да ги инсталирате овие 3157 LED светилки и 7443 LED меурчиња дури и ако немате искуство порано.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат