• Новак
Безжичен полнач Kucok Car Mount Fit for Nissan Altima 2019-2020, излез од 10W QC 3.0 Брзо полнење компатибилен со iPhone, Samsung, USB порта 36W уреди за безжично полнење

Безжичен полнач Kucok Car Mount Fit for Nissan Altima 2019-2020, излез од 10W QC 3.0 Брзо полнење компатибилен со iPhone, Samsung,

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

【Специјален дизајн на автомобили】 обликуван од оригиналните податоци за автомобили, точно одговара на телото на автомобилот, тој е погоден само за Nissan Altima 2019 2020 што може да се компатибилни со скоро паметни телефони со функција за безжично полнење Casters Карактеристики на производот】 15 W безжично брзо полнење, побрзо полнење на прекинувачот за клучот е поудобно, само еден допир може да се напојува и наплаќа, ЛЕР е сина во состојба на подготвеност, а црвена во состојба на полнење. 【Анти-лизгајте го системот за дисипација на топлина со ладење на воздухот се користи за да се постигне целосен живот на електрична енергија и подобрување на животниот век на услугата. 【Што ќе добиете】 100% сосема нов 1 сет за безжичен полнач за полнач за автомобили + прирачник за работа во нашиот пакет пренесен до вас. Повеќе детали што сакате да ги знаете или не сте многу јасни за тоа, pls контактирајте со нас во секое време. Ние секогаш сме на ваша услуга. Безбедноста на возењето е увоз во автомобил и лична безбедност. Безбедноста е најдобриот подарок за себе и lубовник. Дали сè уште сте загрижени за тоа каде може да го поставите вашиот телефон на вашиот автомобил со полнење, безжичен полнач за безжичен полнач Kucok Charger Mather совршено за специјален автомобил. * Во согласност со стандардниот дизајн на сертификација на безжично полнење, 90% конверзија со висока ефикасност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат