• Новак
Стенес Блинг Паричник Луксузен Телефон Случај Компатибилен Со Samsung Galaxy S23 Ултра-Стилски-3d Рачно Изработени Цвеќиња Цветни Пеперутка Кожа Покритие со Заштитник На Е

Стенес Блинг Паричник Луксузен Телефон Случај Компатибилен Со Samsung Galaxy S23 Ултра-Стилски-3d Рачно Изработени Цвеќиња Цветни Пеперутка

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработен случај компатибилен Со Ултра Куќиштето Samsung Galaxy S23 6,8 инчи 2023 година. Овој случај користел над сто кристали и декори за да постигне највисок квалитет и детали. Модерните дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!. Висококвалитетните кристали ја рефлектираат светлината и даваат луксузно, гламурозно чувство. Направено за совршено да одговара на вашиот уред, додека сепак дава пристап до копчињата и портите. Сенс - ТЕ, Компанијата За Луксузни Случаи СТЕНЕС : СТЕНС е регистрирана трговска марка заштитена Со ЗАКОНОТ ЗА Трговски Марки НА САД. Сите случаи на СТЕНИ се 100% рачно изработени и секој случај е направен со најквалитетни кристали и материјали. Секој скапоцен кристал е прикачен на случајот внимателно од нашите професионални уметници имајќи го предвид модниот вкус. Сите кристали и додатоци се силно прикачени со нашиот специјален направен лепак кој нема лесно да падне. Стенес Блинг Паричник Телефон Случај За Samsung Galaxy S23 Ултра Случај - СТИЛСКИ - 3d Рачно Изработен Кристал Кристал Дијамант Дизајн Решетки Женски Серии Магнетни Паричник Кредитна Картичка Слотови Преклопен Држач Кожен Капак Случај За Samsung Galaxy S23 Ултра Случај 6,8 инчи 2023 СО Кабелска Жица Заштитник [4 Пакет] & Заштитник На Екранот [2 Пакет] МАТЕРИЈАЛИ & ИЗРАБОТКА : Ние Користиме Мешавина Од 100% Автентични Кристали И Висок квалитет *БЛИНГ* КРИСТАЛИ И Специјални Додатоци / Декори.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат