• Новак
Скиноми Заштитник На Екранот Компатибилен Со Google Pixel 4 Јасен Techskin Tpu АНТИ-Меур HD Филм

Скиноми Заштитник На Екранот Компатибилен Со Google Pixel 4 Јасен Techskin Tpu АНТИ-Меур HD Филм

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Заштитникот На екранот Tech Skin компатибилен со Google Pixel 4 е специјално дизајниран со прецизна технологија за ласерско сечење за да понуди максимално покривање на екранот Флексибилноста на материјалот овозможува целосна покриеност дури и на закривени уреди. Само-Лекување, флексибилен, тежок, термопластичен уретан од воено одделение, дизајниран да апсорбира влијание. Технолошката Кожа е отпорна на гребнатини, пункции, УВ светлина и нема да жолта. Лесна, отпорна на грешки и инсталација против меурчиња. Течниот раствор овозможува прилагодувања за време на инсталацијата. Значително ги намалува дамките од прашина, масло и отпечатоци. Оптички транспарентен, практично невидлив и HD Чист заштитник на екранот со мазна површина слична на стакло и чувство на "Вистински Допир". Одлична алтернатива на типичен заштитник НА екранот ЗА миленичиња "статичко прицврстување". Доживотна Гаранција Од Производителот. Произведено во САД. Вклучува оригинален Заштитник На Екранот Skinomi Tech Skin компатибилен со Google Pixel 4. Секојдневната употреба на вашиот уред може да предизвика грозни гребнатини, вдлабнатини и други несакани оштетувања.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат