• Новак
Hatalkin Magnetic безжичен полнач за автомобили, монтирање за маг-безбеден маг безбеден случај iPhone 14/13 12 држач за магнет телефонски држач 15W безжично полнење на автомобил з?

Hatalkin Magnetic безжичен полнач за автомобили, монтирање за маг-безбеден маг безбеден случај iPhone 14/13 12 држач за магнет телефонски

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

【Силен магнетски автомобил за монтирање за i Phone 14/13/12 серија】 Не за i Phone 14 Pro Овој безжичен полнач за монтирање на автомобили Mag-Safe е компатибилен со i Phone 14/14 Plus/14 Pro Max/i Phone 13/13 Pro/13 Pro Max/13 Mini/i Phone 12/12 Pro/12 Pro Max/12 Mini. Дозволете ви лесно да го искористите и да го соблечете со едната рака додека се полни во исто време. Силните магнети го чуваат i Phone безбедно монтиран низ сите трнливи патишта и ненадејни вртења. 【15 W безжично полнење】 15 W Полнење за напојување за i Phone 14/13/12 Кога користите QC 3.0 9 V/2 A адаптер. Кога се полни, екранот мора да се исклучи, а потоа да се вклучи во кабелот за полнење, така што ќе се прикаже зелениот прстен за полнење. Ако користите адаптер за приклучок за полнач 5 V/1 A, тоа е само 5 W моќно полнење, без зелен прстен за полнење. Тоа зависи од вашиот адаптер за автомобили. 【360 ° Преглед на ротација】 држачот на полначот на автомобили Mag-Safe има моќни магнети кои овозможуваат Apple i Phone 14/13/12 лесна ротација на 360 °. Можете да ги ротирате вашиот i Phone и полначот според вашите желби да го обезбедите најдобриот агол на гледање. Направете возење безбедно и удобно. Овој безжичен полнач за автомобили се фокусира на практичност, погодност, елеганција и издржливост. Ние го дизајниравме овој висококвалитетен безжичен. Полнач со цел да се создаде добро искуство со производи за клиентите. 【Совети и известување】 Совети 1 : Ве молиме, тргнете го вашиот i Phone 14/13/12 случај за да наплатите ако случајот не е магнетски случај со маг-Safe. Совети 2 : Затегнете ги прилагодливите шарки пред да ги користите. 【Содржина на пакетот】 Безжичен автомобил за воздушен кабел за монтирање на маг-безбеден полнач, USB-A до C кабел, Упатство за корисникот. Ние ви нудиме услуга за клиенти и 365 дена гаранција. Ве молиме, слободно контактирајте не прво ако има какви било прашања, ние ќе ја замениме или вратиме вашата нарачка. Ние секогаш сме тука да решиме проблеми за нашите клиенти. Упатство за користење. Упатство за користење. Материјал за табла за полнење : Алуминиумска легура и пластика. Компатибилен бренд : Apple i Phone 14/14 Plus/14 Pro Max/13/13 Pro/13 Pro Max/12/12 Pro/12 Pro Max/12 Mini (не за i Phone 14 Pro). Максимална излезна моќност : 15 W. Сите производи се строго проверени и тестирани за да се обезбеди квалитетот на производите ги исполнува стандардите. Професионалниот тим за услуги по продажбата ви служи за 7*24 часа. Ние ви нудиме 365 дена услуга и поддршка. Карактеристики : . (1) Силно монтирање на автомобили Magsafe - ви овозможува лесно да го искористите и да го соблечете со едната рака. Силните магнети го чуваат i Phone безбедно монтиран низ сите испакнатини и вртења на патот. (2) Преглед на ротација од 360 ° - Овој држач за полнач на автомобили Magsafe со моќни магнети овозможува ротација на Apple i Phone 14 лесен 360 °. Можете да ги ротирате вашиот i Phone и полначот според вашите желби да го обезбедите најдобриот агол на гледање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат