• Новак
Комплет за таблети Padholdr Edge Table Table за 2002-2012 Chevy возила

Комплет за таблети Padholdr Edge Table Table за 2002-2012 Chevy возила

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Fits : 2002 - 2003 Chevrolet Malibu & 2002 - 2005 Chevrolet Monte Carlo Fits : 2003 - 2005 Chevrolet Blazer, 2004 - 2012 Chevrolet Colorado, 2003 - 2004 Chevrolet S -10 & 2002 - 2009 Chevrolet Trailblazer. Работи со : Сите i Pad, освен Mini, Xoom 1,2, Galaxy Tab 10.1, Asus Transformer, Acer Iconia A500, HP Touch Pad, otterbox случаи, случаи на докажување на животот, напредуваат, портал A60 & повеќе. Работи со тешки случаи. Fits : 2002 - 2003 Chevrolet Malibu & 2002 - 2005 Chevrolet Monte Carlo. Fits : 2003 - 2005 Chevrolet Blazer, 2004 - 2012 Chevrolet Colorado, 2003 - 2004 Chevrolet S -10 & 2002 - 2009 Chevrolet Trailblazer. Работи со : Сите i Pad, освен Mini, Xoom 1,2, Galaxy Tab 10.1, Asus Transformer, Acer Iconia A500, HP Touch Pad, otterbox случаи, случаи на докажување на животот, напредуваат, портал A60 & повеќе. Работи со тешки случаи. Padhoolr во комплетите за цртички е најдобро решение за да монтирате таблета во вашиот автомобил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат