• Новак
ZCMEB Universal Dashboard Car Tonear Holder 360 степени GPS навигација за навигација

ZCMEB Universal Dashboard Car Tonear Holder 360 степени GPS навигација за навигација

Rating 
DEN 7213.60

Достапност
Достапно за нарачка

ДИК МОНТ Чувајте го вашиот уред корисен, обезбедете пристап до телефон без раце и да ви дадете безбедно возење ДИК МОНТ Чувајте го вашиот уред корисен, обезбедете пристап до телефон без раце и да ви дадете безбедно возење. Карактеристики : Sec Mount Чувајте го вашиот уред корисен, обезбедете пристап до телефон без раце и да ви дадете безбедно возење. Држете го држачот на телефонскиот телефон за автомобили за клип за монтирање монтажа на мобилни телефони за мобилни телефони CAR GPS поддршка 。360 степени ротатибилен држач за автомобилски телефони Универзален мобилен телефон. GPS табла GPS Mount 。due на разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат