• Новак
4 во 1 Подлога за не лизгање на телефон за автомобил Анти лизгање Мат Универзална 360 ° Табло за мобилни телефони, мултифункционален телефон со не лизгање со привреме?

4 во 1 Подлога за не лизгање на телефон за автомобил Анти лизгање Мат Универзална 360 ° Табло за мобилни телефони, мултифункционален телефон со

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

【Висококвалитетен материјал】 Анти-лизгачкиот мат за автомобилски мобилни телефони е изработен од висококвалитетен ПВЦ материјал, удобно чувство на рака Има отпорност на нафта, еластичност, отпорност на абразија, стареење и отпорност на адхезија. Здравје и без мирис, чувајте го автомобилот околината свежа. 【Подлога за не лизгање за 4-во-1 CAR】 Не-лизгање Телефонска подлога 4 во 1 за автомобил, без комплицирани процедури за инсталација, без магнети, завртки или комплицирани чаши за вшмукување, само ставете и користете. Телефонската подлога што не се лизга за 4-во-1 автомобил може да се користи како монтажа на држач за мобилен телефон, мултифункционална подлога за телефон за автомобили може да се прикаже плоча со броеви, не-лизгање телефонска подлога за табла за автомобили има функција за складирање , може да постави предмети На контролната табла на автомобилот, РВ, брод и многу повеќе. 【360 степени на ротирачки држач за мобилни телефони】 држач за мобилен телефон на оваа мултифункционална подлога за не-лизгање за автомобил може да се ротира 360 степени, без разлика дали е хоризонтална или вертикална, телефонската подлога што не се лизга за автомобил може да се прилагоди по волја за да ги исполни вашите различни Vision. На кое било место на таблата со автомобил/камион/RV за да ги чувате вашите работи и да ги спречите да се тресат и да се спуштаат. Може да се користи и дома или во функција. 【Услуга по продажбата】 Нашите производи се подобри отколку што очекувавте. Обезбедуваме пријателска услуга за клиенти и услуга за враќање. Ако имате какви било прашања или проблеми за нашите производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе одговориме на вашите прашања. 【Висококвалитетен материјал】 Анти-лизгачкиот мат за автомобилски мобилни телефони е изработен од висококвалитетен ПВЦ материјал, удобно чувство на рака. Има отпорност на нафта, еластичност, отпорност на абразија, стареење и отпорност на адхезија. Здравје и без мирис, чувајте го автомобилот околината свежа. 【Подлога за не лизгање за 4-во-1 CAR】 Не-лизгање Телефонска подлога 4 во 1 за автомобил, без комплицирани процедури за инсталација, без магнети, завртки или комплицирани чаши за вшмукување, само ставете и користете.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат