• Новак
Hltech Екран Замена Лцд Дисплеј Допир Дигитализатор Собрание За Моторола Мото Г Игла 2021 XT2115 XT2115 - 1 XT2115DL 6.8

Hltech Екран Замена Лцд Дисплеј Допир Дигитализатор Собрание За Моторола Мото Г Игла 2021 XT2115 XT2115 - 1 XT2115DL 6.8

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

100% Гаранција За Враќање На Парите, Секој производ Е ригорозно тестирање пред пакување и испорака Компатибилен Со Моторола Мото Г Игла 2021 XT2115 XT2115 - 1 XT2115 DL 6.8" (НЕ ЗА G МОЌ 2021). Замената има лцд-дисплеј, дигитализатор на допир, вклучен и претходно составен преден панел; Додатоците вклучуваат алатки За Поправка и заштитник на екранот.(***можеби ќе ви треба друг шрафцигер за да ја поддржите вашата работа за поправка***). Поправка испукани скршени лцд-екран, проблеми со екранот, мртви пиксели и проблеми со бојата. Совети : 1) Потврдете го моделот на вашиот телефон пред купувањето. 2) гледајте видеа за поправка преку интернет пред да ги поправите ако ова ви е прв пат. 3) Контактирајте не во секое време, ние ќе ви одговориме на време. "Компатибилен со : Моторола Мото Г Игла 2021 XT2115 XT2115 - 1 XT2115 DL 6.8 ""(Црна) список на Пакети : 1* Лцд Замена Екран За Моторола Мото Г Игла 2021 XT2115 XT2115 - 1 XT2115 DL 6.8 "" (Црна) 1* Комплети За Алатки За Поправка 1 * Совети За Инсталација На Заштитник На Екранот : 1.Избегнувајте премногу силно влечење на флексибилниот кабел.Do не притискајте лцд силно, лесно е да се оштети.Ве молиме пребарувајте На Youtube за да пребарувате соодветно видео за поправка пред инсталацијата.Ве молиме, исклучете го телефонот и исклучете го кабелот на батеријата при склопување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат