• Новак
Краток Микробен Кабел Компатибилен Со Вашиот Samsung SCH-S738 со Полнење со Голема Брзина.

Краток Микробен Кабел Компатибилен Со Вашиот Samsung SCH-S738 со Полнење со Голема Брзина.

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

●Краток и Пренослив Кабел Компатибилен Со Вашиот Samsung SCH-S738 е уникатен и супериорен сите други! ● [ПЕРФОРМАНСИ НА ПОЛНЕЊЕ] : Синхронизирајте и наполнете во исто време со најбрза брзина на Компатибилен Со Вашиот Samsung SCH-S738!. ● [УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ] : јадрото На Нашиот Кабел и бакарното јадро со повеќе нишки обезбедуваат супериорен пренос на податоци со брзо и стабилно полнење. ● [КРАТКА ДОЛЖИНА] : 5,0 инчи краток микро-USB кабел за полнење, обезбедувајќи уредност на околината за полнење, идеален додаток за usb станица за полнење и пакет за напојување. ● * КУПЕТЕ СЕГА - НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈА СЕГА Е ДОСТАПНА!*. Краток Микробен Кабел Компатибилен со Вашето Полнење Со Голема Брзина Samsung SCH-S738.0 инчи) ● Спецификации : ●Краток, Пренослив, НЕМА да ви пречи. Одлично за патување или додавање станици за полнење и работни станици.●Кабелот поддржува USB Брзо Полнење 2.0 и Брзо Полнење На Micro USB 2.0, што ја максимизира постоечката USB функционалност со обезбедување на повеќе уреди компатибилни со енергија.●Оваа Цврста ВРСКА СО USB Кабел За Полнење На Податоци го прави ова совршено и за патување и за складирање.●Кабелот од 5,0 инчи е поквалитетен од оригиналниот стандард, што го прави излезниот пристап помалку гломазен и незгоден.●Размислете да добиете еден за дома, канцеларија и патување, така што секогаш ќе бидете блиску со брзо полнење.●Стапките на полнење се загарантирани до 50 Вати, 15 Волти, 12 вампири, Брзо Полнење 2.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат