• Новак
ЗАГГ Невидлив Штит Стакло Елита Заштитник На Екранот За apple iPhone 14/ 13/ 13 Про - 5x Заштита Од Кршење, Технологија Против Отпечатоци, Лесна За Инсталирање

ЗАГГ Невидлив Штит Стакло Елита Заштитник На Екранот За apple iPhone 14/ 13/ 13 Про - 5x Заштита Од Кршење, Технологија Против Отпечатоци, Лесна

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

МАКСИМАЛНА ЗАШТИТА ОД УДАР И ГРЕБЕЊЕ-СО 5x заштита од кршење од традиционалното калено стакло, Невидливата Стаклена Елита е алуминиосиликатно стакло со Технологија За Размена На Јони што ја зголемува компресијата на површината за јачина и отпорност на гребење ЧИСТ ЕКРАН БЕЗ ДАМКИ-Технологијата За Отпечатоци Против Отпечатоци-револуционерна површинска обработка, ја крие видливоста на отпечатоците од прсти на вашиот екран и не ја попречува чувствителноста на допир на вашиот телефон. Компатибилен со i Phone 13 Pro. ЦВРСТ ДИЗАЈН - со армирани рабови, ги штити ранливите агли и рабови на вашиот екран од чипови и ги спречува пукнатините да започнат и да се шират. Површината е крајно беспрекорна, така што се чувствува како оригиналниот екран на вашиот телефон. Антимикробна ТЕХНОЛОГИЈА - Стаклената Елита содржи антимикробни својства кои го штитат заштитникот на екранот со инхибиција на растот на бактерии кои предизвикуваат мирис и заштита од деградација од микроорганизми. ИНСТАЛАЦИЈА БЕЗ ПРОБЛЕМИ-ЗА разлика од повеќето заштитници на екранот, Невидливата Стаклена Елита е лесна за инсталирање. Со Ez Применуваат Инсталација, специјални лепила и водич маркери, овој заштитник на екранот може да се применува беспрекорно без меурчиња. заштитник на екранот. Со иновативната Технологија За Размена На Јони за подобрување на силата и употребливоста, Заштитникот На Елитниот Екран Од Невидливо Стакло обезбедува 5 пати поголема заштита од кој било друг заштитник на екранот на пазарот. Тој е отпорен на гребење и кршење доказ за заштита на вашиот apple i Phone 13 Pro max.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат