• Новак
Шарена Полимерна Глина Ремен За Телефон Со Монистра Креативен Ланец За Мобилни Телефони Ремен За Зглоб Боемски Телефонски Синџир Декорација На Мобилен Телефон Ре?

Шарена Полимерна Глина Ремен За Телефон Со Монистра Креативен Ланец За Мобилни Телефони Ремен За Зглоб Боемски Телефонски Синџир Декорација На

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

?ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН : синџирот на мобилни телефони е составен од полимерни глинени монистра, акрилни монистра, стаклени монистра Материјалот е безбеден и еколошки, сите монистра се светли во боја, нема да исчезнат и ќе останат убави долго време. ?АНТИ-ИЗГУБЕН СИНЏИР : можете да го додадете овој телефонски синџир на вашиот телефон и да го закачите на вашиот зглоб за да спречите случајно губење или паѓање на телефонот. Може да се користи и како извонредна декорација на мобилен телефон, приврзок за училишна чанта, приврзок за клуч за автомобил и други украси. ?ПРЕМИУМ : цврстиот синџир на мониста за мобилни телефони може да ја издржи гравитацијата на влечење мали предмети како што се мобилни телефони, приврзоци за клучеви ,d карти, Цд-А, флеш меморија и лесни електронски додатоци и е погоден за употреба во многу прилики. ?ПОВЕЌЕ ИЗБОРИ : синџирот на мобилни телефони со Боемски монистра содржи различни монистра како акрилни златни монистра, мониста со акрилни букви, стаклени монистра за очи и мониста од букви од полимерна глина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат