• Новак
Среќен Бренд Девојки' 2-Парче Лабава пижами Во собата

Среќен Бренд Девојки' 2-Парче Лабава пижами Во собата

Rating 
DEN 211.84

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ЛЕСНА НЕГА : овој производ е изработен од висококвалитетни ткаенини, што го олеснува грижата и рутините пред спиење ветре. За да ги намалите главоболките за перење на минимум и да обезбедите држење на предметите по повторното перење, ве молиме користете детергент и исушете го на ниско ниво. БЕЗБЕДНОСТ и УДОБНОСТ : Изработени Од меки и удобни ткаенини за да обезбедат пријатен ноќен сон! Оваа ставка е 100% Полиестер. ГОЛЕМИНА : Сите димензии ги следат стандардните прописи утврдени Од Националната Федерација за Малопродажба за доенчиња и мали деца (12М, 18М, 24М, 2Т, 3Т, 4Т), како и големи деца (4, 6, 8, 10, 12).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат