• Новак
Адидас Унисекс-Дете Класичен Патики

Адидас Унисекс-Дете Класичен Патики

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

60% Памук, 40% Полиестер Етилен Винил ацетат единствен. Вратило мери приближно 0-6" од лак. Чевли за мали деца со Графика На Мики И Мини Маус На Дизни. Дизни : Ова е соработка помеѓу адидас и Дизни. Модерно ажурирање на стилот од 70-тите. Чевлите инспирирани од овие деца имаат мазен горен дел сличен на кожа со контрастни 3 Ленти. Лесен соклинер обезбедува удобност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат