• Новак
Глувче фустан зајаче принцеза Велигден 1-4Y девојки се поклонуваат деца дете дете, тул, фустани за бебиња девојки погребни фустани

Глувче фустан зајаче принцеза Велигден 1-4Y девојки се поклонуваат деца дете дете, тул, фустани за бебиња девојки погребни фустани

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% полиестер Материјал : Полиестер мешавина. Тип на шема : знак. Пакет вклучуваат : 1 парчиња фустан. Материјал : Полиестер мешавина од вас и убав ден! Стилски и моден дизајн го прават вашето бебе повеќе привлечен стил : модата овозможуваат мала разлика од 1-3 см поради рачното мерење и малку варијација на бојата за различно поставување на дисплејот, Тип на шема : Карактер1 инч = 2,54 cmthanks за вашите understanding!It is made of high quality materials,Soft hand feeling, no any harm to your baby's skin Great for casual, Daily, party or photoshoot, also a great idea for a baby show gifts Package include : 1 PC Dress Main Color : The Picture Show Fashion design, 100% сосема нова, висококвалитетна! Должина на ракавот : без ракави.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат