• Новак
Најк Девојки Академија Краток

Најк Девојки Академија Краток

Rating 
DEN 351.84

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер Технологијата на ткаенина ЗА ДРИ-ФИТ ја отстранува потта за да и помогне да остане сува. Нацртајте кабел на половината за прилагодливо вклопување. Контраст-боја странични панели и трим. Најк swoosh дизајн трговска марка на левата нога. Без разлика дали се натпреварува или трча за забава, Таа Ќе Ја сака Кратката Академија За Девојки На Најк. Изработени од 100% полиестер за удобно носење, кратките карактеристики на дри-ФИТ ткаенина технологија која ја отстранува потта за да и помогне да остане сува. Кабелот за цртање на половината нуди прилагодливо вклопување. Swoosh дизајн трговска марка на долниот лев нога.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат