• Новак
Сангтри Девојки Женски Обични Фармерки Со Широки Нозе, 4-14 ГОДИНИ С-ХЛ

Сангтри Девојки Женски Обични Фармерки Со Широки Нозе, 4-14 ГОДИНИ С-ХЛ

Rating 
DEN 543.84

Достапност
Достапно за нарачка

Памучна Мешавина Повлечете го затворањето. Тексас Памучна Мешавина. Патент Летаат Со Затворање На Копчето. Мека, Лесна И Дише Ткаенина. Половина Еластична Половина Обезбедува Дополнителна Удобност. Стилски Опуштени фармерки Во Широк Стил на нозе. Удобно за Секојдневно Носење. Повод : Училиште, Костим, Забава, Хип Хоп Танц, Викенд, Скејтбординг. Практично Секојдневно секојдневно носење и Роденденски Подарок.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат