• Новак
Надеж &засилувач; Хенри Девојки Скејтер Фустан

Надеж &засилувач; Хенри Девојки Скејтер Фустан

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

95% Памук, 5% Спандекс Затворање на копчето. Миење Раце Само. Совршен фустан за секоја пригода! Нашиот лизгачки фустан инспириран од франција е исечен во мек органски дрес од памук/спандекс во лесен класичен стил на пуловер. Се одликува со појас од бруто-зрнеста лента и лак на централниот струк за тој дополнителен женски допир. 95% Органски Памук, 5% Спандекс, ексклузивно од облоги. Облеката е Сертифицирана ОД OCS. Ласкави одговара и одблесокот 3/4 ракав силуета за крајната вртење фактор. Машина за перење. Хоуп и Хенри Е Американска компанија родена од верувањето дека убавата, висококвалитетна облека може да биде достапна за сите без да ја жртвува благосостојбата на нашиот народ и нашата планета.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат