• Новак
Хари Потер Девојки 3 Пакет Маици Дете На Големо Дете

Хари Потер Девојки 3 Пакет Маици Дете На Големо Дете

Rating 
DEN 1297.60

Достапност
Достапно за нарачка

60% Памук, 40% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. 60% Памук, 40% Полиестер. Официјално лиценциран Хари Потер Ворнер Брос. мали девојки краток ракав графички маица кошула. Ребро плетена јака на вратот на екипажот; Одличен дизајн на печатење на екранот; Одличен мек принт на екранот со златно метално мастило; повлечете го затворањето. Младински модни маици со кул карактер дизајни вашето дете ќе сака да носи; направено од мек материјал за облека што е безбеден за детската кожа. Издржливи и долготрајни графички маици со удобно вклопување и лесен за облекување дизајн што ги прави овие кошули суштински врв во вашите омилени облеки за активни деца. Совршен за роденденски подарок, секојдневно носење, божиќен празничен подарок, топли летни денови и игра на отворено.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат