• Новак
бебе Девојки Сандали - 2 Пакет Кристал Сјај Танга Флип Апостолки

бебе Девојки Сандали - 2 Пакет Кристал Сјај Танга Флип Апостолки

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Увезени ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН БЕБЕ : бебе девојки танга флип апостолки со тока ремени; став, а не возраст; вистински оригинален, секогаш дефинирање на модата следен чекор напред. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ САНДАЛИ : лесни, удобни флип-флоп сандали за мали деца и мали девојчиња со слатки и блескави кристали; Совршен натпревар што ќе изгледа супер симпатично со речиси секоја летна облека; Изненадете го вашето девојче со пар слатки апостолки со танга и оставете ја да се истакне каде и да оди. СЕКОЈДНЕВНА УДОБНОСТ : Симпатични девојки флип апостолки дизајнирани за секојдневна целодневна удобност; Идеален за пролетни и летни излети, забави и состаноци за играње; Овие слатки сандали доаѓаат во различни големини за да обезбедат совршено вклопување; Оставете ја вашата ќерка да излезе од здодевните секојдневни чевли и во слатките и шарени апостолки. РАЗНОВИДНИ ЛЕТНИ ОБУВКИ : Оставете го вашето мало девојче да ги носи овие апостолки на одмор и на базен или плажа; Совршени обични обувки за девојки што треба да ги носат низ градот во пролетните и летните денови; овој пакет модерни сандали за мали девојчиња прави одличен подарок за вашата ќерка; Совршена идеја за подарок за ќерки, сестри, внуки, внуки, братучеди и пријатели.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат