• Новак
Стенс 100-041 Комбо за филтрирање на воздухот Комбо компатибилен со/замена за Honda GXV630R, GXV660R и GXV690R 17210-Z6M-010

Стенс 100-041 Комбо за филтрирање на воздухот Комбо компатибилен со/замена за Honda GXV630R, GXV660R и GXV690R 17210-Z6M-010

Rating 
DEN 457.60

Достапност
Достапно за нарачка

Спецификации : Комбо филтер за воздух Ги заменува OEM броевите : Honda : 17210-Z6 M-010. Компатибилен со/замена за : Honda : GXV630 R, GXV660 R и GXV690 R. Гаранцијата на Стенс 1 година обезбедува сигурност и перформанси за секој дел. Уверени сме дека нашите производи ќе работат беспрекорно, но во редок случај што не го прави тоа, ние ќе ги замениме во секое време во рок од една година од вашата нарачка. Делови со брендирани на Стенс им се верува од професионални дилери tperfort oem поправки на квалитетот на OEM. Името Стенс е прикажано на сите оригинални пакувања на производи Стенс. ** Потврдете го делот што одговара пред да купите ** Спецификати : Опис : Комбо-филтерот за воздух ги заменува OEM броевите : Honda : 17210-Z6 M-010 Компатибилен со/замена за : Honda : GXV630 R TAF, GXV630 RH QAMT, GXV690 R TAF3 и GXV690 RH TAF3 со над 100.000 Производи во нашиот каталог, ние нудиме широк избор на делови и додатоци за косилки за трева, моторна пила, тримери и многу повеќе. Нашите производи се дизајнирани да се вклопат и да функционираат исто како и оригиналната опрема, обезбедувајќи оптимални перформанси и издржливост. На Стенс, ние се гордееме со нашата посветеност на квалитетот и извонредноста. Нашиот искусен тим на професионалци е посветен на обезбедување на исклучителна услуга и поддршка за да се обезбеди да ги добиете вистинските производи за вашите специфични потреби. Специјалните брендови Стенс нудат широк избор на производи дизајнирани да ги задоволат потребите на сопствениците на домови, пејзажи и трговски изведувачи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат